Ödeme ve Teslimat

  1. Anasayfa
  2. |
  3. Ödeme ve Teslimat Koşulları

Ödeme ve Teslimat

1) Ödemelerinizi kapıda nakit,Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Kuveyturk banka hesabımıza (TL)yapabilirsiniz

2) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Şirketimiz üç iş günü içerisinde ürün bedelini banka hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

3) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-3 iş günüdür.
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler MNG kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. 

4) Ödeme Takibi 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen telefon numarası geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen telefon numarası ile teyit edilmektedir. 
 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz veya zarar gören ürünün fotoğrafını çekerek yetkili kişilere ulaştırınız. 

Ürün hasarlı ise: Kısa zaman içerisin de 0212 935 01 02 veya 0542 550 36 00 numaralı telefonlarımız ile iletişime geçip ürünün fotoğrafını yetkili kişilere ulaştırmanız yeterli olacaktır. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
 

whatsapp Şimdi Ara